ÖVRIGT / Mattor / Rölakanmatta 8448270
nr 844 8270
Rölakanmatta
50-tal, 198 x 305
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 2 september 2013
kl 19:29:56
800 kr
400 kr
800 kr
1.500 kr